Цифровізація сьогодні

Дата: 11.11.2022 15:42

Регіональний форум «Житомирщина цифрова», який проходив 11.11.2022  у м.Житомирі, зібрав  представників органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних партнерів та ІТ - бізнесу. Захід відбувся у  рамках українського тижня  регіональної цифрової трансформації Digital Regions Week. Організаторами виступили  Житомирська обласна  військова адміністрація та Державний університет «Житомирська політехніка» за ініціативи  Міністерства  цифрової трансформації України при підтримці Програми  розвитку ООН і Швеції.

У роботі форуму взяв участь і Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко. Особливо зацікавила селищного голову  презентація «Платформа Дія. Цифрова  громада та Індекс цифрової трансформації громад України, досягнення у  сфері  цифрового розвитку «Житомирщина цифрова: стан та перспективи». Програма заходу була насичена, динамічна і цікава.  Панельні дискусії  змінювали одна одну.

Михайло Філоненко  зауважує, що  цифрова трансформація   має стати одним із пріоритетних  напрямів розвитку громади, адже в умовах пандемії і війни довела свою значимість в освіті, медицині, забезпеченні соціального захисту та надання послуг. Є бачення щодо  впровадження цифрових  сервісів для громади.

Працюємо для людей, розвиваємо громаду!