Дата: 31.10.2022 14:22

27 жовтня  2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради восьмого скликання. На засіданні головував Чоповицкий селищний голова Михайло Філоненко. Були присутні 16 членів виконавчого комітету із 19  та запрошені: Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету селищної радиКрестельська  Оксана – начальник відділу  з питань організації надання адміністративних послуг          виконавчого комітету селищної ради, Остапчук Аліна – провідний спеціаліст         Чоповицької селищної ради, Шпакович Наталія Іванівна – директор КЗ «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради.

На порядку денному стояли такі питання:

1. Про стан надання адміністративних послуг жителям Чоповицької територіальної громади.

Крестельська Оксана – начальник відділу з питань організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної     ради

2. Про хід виконання Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання  доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Чоповицької територіальної громади на 2022-2025 роки.

Вербицький Андрій – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету селищної ради

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Косинський Володимир – начальник відділу соціального захисту населення  виконавчого комітету селищної ради

4. Про схвалення проєкту Програми соціального захисту  окремих  категорій  населення Чоповицької територіальної громади на 2023-2025 роки.

5. Про схвалення проєкту Програми  розвитку земельних відносин та охорони земель території Чоповицької територіальної громади  на 2023-2025 роки.

Остапчук Аліна – провідний спеціаліст Чоповицької селищної ради

6. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо майнових прав  малолітньої дитини.

Філоненко Катерина – начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради

За результатами розгляду та обговорення питань прийняті відповідні рішення. Усі рішення  оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради у розділі «Виконавчий комітет. Рішення».