Дороги – один із пріоритетів влади

Дата: 31.10.2022 11:40

Зранку кипить  робота на вулиці Малинській у с.Барвінки.  Розпочато ремонт дороги, що  проходить від  центру смт Чоповичі до села Щербатівка через ліс.  Цей шлях сполучає  Чоповицьку і Малинську територіальні громади і є дорогою загального користування  місцевого значення, утримання  якої проводиться  за рахунок  державного дорожнього фонду. Розпорядником коштів цього фонду визначено  Житомирську обласну державну адміністрацію, керівництво якої навіть  у воєнний час  дбає про належний стан доріг у громадах області.

Сьогодні вже розпочато ремонтні роботи, які передбачають  вирівнювання профілю (грейдерування) дорожнього полотна  та додавання нового  матеріалу (підсипання).

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко неодноразово чув  нарікання  на стан цієї дороги, адже  це найкоротший шлях до міста для автотранспорту і тут проходить автобусний маршрут. Тепер є надія на  позитивний результат.

Дуже важливо, що  у складний для країни час, влада знаходить  можливості для вирішення питань життєзабезпечення людей.