ЮНІСЕФ підтримує дітей

Дата: 26.10.2022 15:29

Громадська організація «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як виконавчий партнер Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» у рамках реалізації крос-секторального проєкту ЮНІСЕФ у Житомирській області знову завітали до Чоповицької територіальної громади з благородною місією – благодійною підтримкою сімей з дітьми та інклюзивної освіти.

21 жовтня 2022 року Громадська організація передала чергову партію гуманітарної допомоги: предмети першої необхідності для укриття, гігієнічні набори, групові набори для дозвілля та психологічної підтримки дітей та батьків, контейнери - фільтри води, таблетки для очищення води, памперси.

Ця гуманітарна допомога буде розподілена між закладами освіти.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко переконаний, що така співпраця Житомирської обласної військової адміністрації та ЮНІСЕФ є важливою підтримкою сімей з дітьми та закладів освіти з інклюзивними класами у складний воєнний час.

Вдячні за взаємодію з громадою, підтримку і благодійність!