Допомога ВПО

Дата: 20.10.2022 11:57

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Чоповицької селищної ради (начальник відділу – Косинський Володимир) надає по мірі можливості підтримку та допомогу внутрішньо переміщеним громадянам, що тимчасово знайшли прихисток на території Чоповицької громади.

За досить короткий час налагоджена тісна співпраця з ГО “Добротвор” (м. Коростень), яка надає матеріальну допомогу ВПО.

19 жовтня 2022 року 19 сімей, що мають статус ВПО і вперше звернулися за допомогою до громадської організації, отримали продукти харчування, постільну білизну (в тому числі матраци), посуд.

Чоповицька селищна рада висловлює подяку голові Коростенської районної ради Юлії Гаєвській та депутату Коростенської районної ради  Ігорю Сиромятнікову за плідну співпрацю, за благодійність, активну громадянську позицію щодо підтримки співвітчизників у страшні воєнні часи.

Допоможемо! Вистоїмо! Переможемо!