Заходи з нагоди державного свята – Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 15:08

14 жовтня  у Чоповицькій територіальній громаді проходили заходи з нагоди  державного свята – Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. З метою вшанування світлої пам’яті, самовідданості та героїчного подвигу земляків, які загинули  захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, відбулося покладання квітів на могили воїнів.

У приміщенні Чоповицької  публічної бібліотеки організували фотовиставку «Алея Героїв».

Також  у бібліотеці відбувся тематичний захід «Боролись! Боремося! Поборемо!». Чоповицький селищний голова  Михайло Філоненко привітав усіх присутніх зі  святами та вручив сім’ї загиблого Анатолія Залітайла  високу державну нагороду – Орден «За мужність» ІІІ ступеня.  Православна Церква України  нагородила Медаллю за жертовність і любов до України (посмертно) рядового Залітайла Анатолія Віталійовича, солдата Кривчука Юрія Сергійовича та Степаненка Олександра Олександровича.

Михайло Філоненко побажав усім перемоги над ворогом і миру у країні.