Як діти допомогають ЗСУ

Дата: 06.10.2022 15:22

Усі українські діти переживають війну не менш емоційно, ніж дорослі. У багатьох із них докорінно змінилося життя... Діти, як і дорослі, вірять у перемогу України й використовують різні способи, щоб долучитися до її наближення своїми вчинками.

Учениця Чоповицького ліцею Олександра влітку продавала охолоджуючі напої (мохіто), виготовлені власноруч, щоб зібрати кошти на допомогу воїнам ЗСУ.

До справи залучала меншого брата та подружку. Клієнтами дітей були місцеві жителі. Так дітям вдалося вторгувати 282 грн 50 коп. Отримані кошти Олександра вирішила передати на допомогу ЗСУ,  в рядах яких несе службу її тато.

За зібрані кошти та завдяки підтримці волонтерів тато Олександри отримає балаклаву та термобілизну.