Децентралізація: 06 жовтня відбудеться координаційна зустріч «Безпечна громада – безпечна країна». РЕЄСТРАЦІЯ

Дата: 04.10.2022 14:26

06 жовтня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством внутрішніх справ України та представниками органів місцевого самоврядування проведуть Координаційну зустріч «Безпечна громада – безпечна країна».

Коли? Початок об 11:00.

Захід має на меті обговорити проєкт національної концепції «Безпечна громада», обмінятися успішним досвідом впровадження ініціатив із підвищення безпечного середовища на місцевому рівні, обговорити бачення представників місцевого самоврядування, які елементи притаманні поняттю безпечна громада.

У координаційній зустрічі візьмуть участь представники міністерств, міжнародних проєктів, органів місцевого самоврядування.

Для участі представникам місцевого самоврядування необхідно зареєструватися до 16:00 05 жовтня за посиланням.

Зареєстровані учасники отримають посилання на приєднання до зустрічі.