Форум місцевого самоврядування

Дата: 30.09.2022 16:24

Чудове  місто Львів гостинно приймало учасників ІХ  Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування, який відбувся 21-22 вересня 2022 р. Участь у заході  взяли  понад 150 оффлайн та  понад 2000 онлайн учасників і учасниць, серед яких Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Секретар  Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, заступник Голови Офісу Президента України  Кирило Тимошенко, Міністр розвитку громад і територій  Олексій Чернишов, Голова  Офісу  Ради Європи в Україні Стен Ньорлов, Народний депутат Віталій Безгін  та інші високопосадовці. У складі делегації від Житомирщини був і Чоповицької селищний голова Михайло Філоненко.

Форум став майданчиком для обговорення  ряду актуальних питань, серед яких:  стратегія та повноваження громад  під час війни; фінансування та економічний розвиток  громад; енергетична безпека; зміни до Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»; завершення територіальної реформи та інше.

Михайло Філоненко переконаний, що такі заходи необхідні для становлення  демократичного  врядування в Україні, згуртованості громад, бачення перспектив відновлення і розвитку держави.

Разом до Перемоги!