До уваги громадян, потерпілих від Чорнобильської катастрофи 1 категорії!!!

Дата: 20.09.2022 17:07

До уваги громадян,  потерпілих

від Чорнобильської катастрофи   1 категорії!!!

Постановою Кабінету Міністрів від 23.11.2016 року № 854 затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до п.8 вищевказаного Порядку інформація про кількість громадян, узятих на облік для забезпечення путівками шляхом надання грошової допомоги та виплати грошової компенсації у наступному році, формується органами соціального захисту населення до 15 жовтня поточного року.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги громадянин, віднесений до категорії 1, один із батьків дитини з інвалідністю або особа, яка їх замінює, подають:

- заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;

- довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

- копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1;

- копію паспорта.

У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, громадянин (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подає видану органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що громадянин, віднесений до категорії 1, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою.

Враховуючи вищесказане  наголошуємо, що прийом заяв з документами для отримання путівки або грошової компенсації в 2023 році здійснюється відділом соціального захисту населення виконкому Чоповицької селищної ради до 13 жовтня 2022 року включно!!!

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 0916146181 або  (04133)7-31-31.