Привітали першокласників

Дата: 06.09.2022 16:07

Нещодавно  шкільний дзвоник покликав здобувачів освіти до навчання. Вперше переступили поріг закладів освіти Чоповицької селищної ради 61 першокласник.

У громаді доброю традицією стала співпраця  з Благодійним фондом «А.GRAIN» (Петро Мар’янович Сметана) та ТОВ «АГРОСТЕМ» (голова правління - Крижанівський Юрій Володимирович). Щороку вони вітають наймолодших школярів з Днем знань. Ось і цього  року першокласники  із села Пристанційне та смт Чоповичі (території, де здійснює свою господарську діяльність ТОВ «АГРОСТЕМ») отримали в подарунок шкільне приладдя.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко щиро дякує партнерам  за багаторічну  співпрацю та виконання соціальних зобов’язань.