Оголошення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Дата: 05.09.2022 17:16

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ на заміщення вакантних посад директорів закладів  загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громади

Чоповицька селищна рада оголошує конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Комунальний заклад «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради, вул. Соборна, 39, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область, 11620.

Найменування посади: директор Комунального закладу «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради.

Умови оплати праці: за виконання обов’язків, передбачених контрактом, керівникові виплачуються: посадовий оклад у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці; надбавка за вислугу років та інші надбавки, передбачені законодавством.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий строк і місце подання документів:  зазначені вище документи кандидати подають особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до 04 жовтня 2022 року у відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Дата та місце проведення конкурсного відбору: конкурсний відбір буде проведений 18 жовтня 2022 року у залі засідань Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Етапи проведення та тривалість конкурсного відбору: конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань  для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерством освіти і науки Ураїни від 19.05.2020 №654.

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі ­– Філоненко Наталія Володимирівна 0674509704

(з Пн по Пт з 8:00 до 17:00); osvitach.otg@ukr.net

додано 12.10.2022 р.

Матеріали:

Відповідно до протоколу №1 від 11.10.2022 року конкурсна комісія вирішила допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника КЗ "Чоповицький ліцей" Чоповицької селищної ради Коростенського району Житомирської області:

ГУМЕНЮКА Станіслава Григоровича,

ШПАКОВИЧ Наталію Іванівну.

Орієнтовна дата проведення ІІ етапу конкурсу 18.10.2022 р.

додано 19.10.2022 р.

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ "Чоповицький ліцей" Чоповицької селищної ради є ШПАКОВИЧ Наталія Іванівна.

Протокол засідання конкурсної комісії.