Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти Чоповицької селищної ради (код ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень)

Дата: 13.01.2022 12:12

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для обгрунтування: пункт 4.1 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Замовник:   Чоповицька селищна рада

код  ЄДРПОУ 04346250

1

Назва предмета закупівлі

2

Вид процедури закупівлі

Відкриті торги

3

Ідентифікатор закупівлі

UA-2022-01-13-002315-a

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі встановлюються та регулюються наступними нормативними документами:

• Закон України «Про дитяче харчування» від 14.09.2006 р.  № 142-V;
  • Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР;
  • Постанова  Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»;
  • Порядок надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116  (із змінами);
  • Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 № 280 «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 8 серпня 2002 р. за № 639/6927.

Всі технічні та якісні характеристики предмета закупівлі зазначені в тендерній документації щодо даної закупівлі.

5

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі даних щодо вартості відповідних послуг, отриманих шляхом пошуку загальнодоступної інформації в мережі Internet, електронній системі закупівель Prozorro і становить 399 600,00 грн.

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Чоповицької  селищної ради.