#UNITED24: Україна збирає Армію дронів! Донатьте кошти або передайте свій дрон, щоб рятувати життя

Дата: 26.08.2022 09:18

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського в Україні було запущено портал UNITED24. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украі?ни. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами:

оборона та розмінування;

медична допомога;

відбудова України.

Від старту роботи платформи вже зібрано понад 174 млн грн.

Задонатити через UNITED24 одним кліком можна з будь-якої точки світу. Також Україні можна допомогти готовим виробництвом.

Щоб посилити українську армію та захистити військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації, Держспецзв’язку та UNITED24 розпочинають проєкт «Армія дронів».

Це комплексна програма, що включатиме в себе системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

«Армія дронів» допоможе ЗСУ моніторити лінію фронту — а це близько 2 470 кілометрів — та давати ефективну відсіч ворожим атакам.

Переказати кошти на рахунок Міністерства оборони через UNITED24 або задронатити свій дрон можна у спеціальному розділі сайту платформи: https://u24.gov.ua/uk/dronation.

Які дрони буде закуплено?

В пріоритеті дрони для першої, другої та третьої ліній фронту, відповідно до потреб військових. Пріоритет — 200 безпілотних авіаційних комплексів тактичного рівня для повітряної розвідки. Такі «пташки» можуть літати від 2 до 24 годин до 160 км на висоті до 5 км. Вони оснащені декількома камерами з тепловізором, датчиками положення та програмним забезпеченням. Головне — їх важко помітити, а отже важко збити. Ці дрони допоможуть постійно моніторити лінію фронту і виявляти позиції агресора.

Також буде закуплено простіші дрони. Їх потрібні тисячі. Вони не літають так довго і так далеко, але теж можуть виконувати важливі функції.

Кожен дрон рятує життя і наближає перемогу України!

Які дрони можна задронатити?

Задронатити можна квадрокоптер із такими параметрами: батарея не менше 5000 мА/год, дальність польоту від 1 км, камера з кількістю мегапікселів не менше 20 Мп, часом зарядки не менше 30 хвилин, параметрами фото не менше 5280х3956, параметрами відео не менше 3840×2160, бажано з джойстиком та пультом управління.

Якщо він буде з тепловізором — це чудово!

Ваш дрон може бути новий або ні, головне, щоб він був справним і придатним до використання.

Як надіслати дрон?

Крок 1. Упакуйте свій дрон так, щоб він не пошкодився в дорозі, бажано в оригінальне пакування, щоб було легше його ідентифікувати.

Крок 2. Надішліть свій дрон зручною для Вас службою доставки на хаб у Польщі чи США. Суму доставки оплачує відправник.

Хаб у США — Account #859032, 600 Markley Street, Port Reading, NJ 07064.

Хаб для країн ЄС — Me?giewska 29, hala B / Rama T3, 20-234 Lublin, Polska.

Хаб для країн, які не є членами ЄС,— Pol-Cel Sp Zoo (Help Ukraine Center), Rampa Brzeska 63, 22-100 Che?m, Poland.

Якщо Ви знаходитеся в Україні, принесіть свій дрон у будь-яке відділення Нової пошти та скажіть, що це доставка для ЗСУ на “Армію дронів”. Оператори самостійно оформлять відправлення.

З діяльністю платформи UNITED24 можна ознайомитися на сайтіhttps://u24.gov.ua/uk.