ДОЛОНЬКИ НАДІЇ

Дата: 15.08.2022 12:40

Чоповицька селищна рада налагодила  співпрацю з Благодійним  фондом «Долоньки Надії», який займається реалізацією благодійних проєктів на всій території України. Метою діяльності фонду є допомога незахищеним верствам населення повноцінно жити в соціумі та реалізовувати свій потенціал.

Фонд виявив бажання надати матеріальну підтримку окремій категорії сімей.

Нещодавно представник фонду відвідав Чоповицьку територіальну громаду та передав сім’ї Томчук Людмили, смт Чоповичі, яка має трьох дітей, двоярусне ліжко з матрацами, шафу для одягу, стіл  для навчання, два стільці та пральну машину напівавтомат.

Багатодітній  сімї  Марчука Івана, с. Владівка, презентували три ліжка з матрацами, пральну машину напівавтомат та газову плиту.

Діти щасливі та задоволені новими, гарно облаштованим куточками. Мами подякували за небайдужість, милосердя та благодійність.

Дякуємо БФ «Долоньки Надії» за допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!