Профілактичний рейд!

Дата: 04.08.2022 16:58

Сьогодні 04.08.2022 начальником Служби у справах дітей виконавчого комітету Чоповицької селищної ради Катериною Філоненко  спільно з інспектором СЮП КРУП капітаном поліції Ольгою Савчук та старостою Барвінківського старостинського округу Марією Ширченко проведено профілактичний рейд. Метою заходу є перевірка родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, та моніторинг потреб дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду та виховання дітей,  які у зв’язку з воєнним станом в Україні були повернуті в сім?ю на виховання.

У ході інспектування відвідано 15 сімей територіальної громади. Учасники рейду обстежили умови проживання родин, перевірили наявність харчових продуктів, одягу у дітей, засобів гігієни.

З батьками проведені профілактичні бесіди та роз’яснені наслідки неналежного виконання ними батьківських обов’язків.

Шановні батьки! Вкотре нагадуємо вам, що виховуючи дітей, ви будуєте майбутнє! Тож будьте відповідальними, дбайливими, любіть своїх дітей!