ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 28.07.2022 19:59

28 липня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.  Засідання розпочалося з представлення нового члена виконавчого комітету Сафранчука Василя Васильовича, майстра  відділу виробництва ТОВ «ФНК «ЕЛЬФА», який був включений до персонального складу  рішенням 19 сесії Чоповицької селищної ради восьмого скликання  від 22 червня 2022 р. № 390. На засіданні розглянуті такі питання:

1.   Про  виконання плану роботи виконавчого комітету   селищної ради за  І півріччя 2022 р.

Валентина Шевченко – керуючий справами      виконавчого комітету селищної ради

2. Про заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Наталія Ларікова – начальник відділу освіти,    культури та спорту виконавчого комітету         селищної    ради

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Володимир Косинський – начальник відділу    соціального             захисту населення виконавчого     комітету селищної        ради

4. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітнім _______та____________.

Катерина Філоненко – начальник Служби у      справах      дітей виконавчого комітету          селищної ради

5. Про взяття на квартирний облік Гераймович Вікторію Петрівну з сім’єю.

Андрій Вербицький – начальник відділу ЖКГ, благоустрою та архітектури виконавчого комітету     селищної ради

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення виконавчого комітету.