ЗВІТ щодо задоволення запитів на інформацію у Чоповицькій селищній раді за ІІ квартал та І півріччя 2022 року

Дата: 01.07.2022 14:46

ЗАТВЕРДЖУЮ

Чоповицький селищний голова

_______ Михайло ФІЛОНЕНКО

щодо задоволення запитів на інформацію

у Чоповицькій селищній раді

за ІІ квартал та І півріччя 2022 року

У квітні-червні 2022 року до Чоповицької селищної ради  надійшло три запити на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Запитувачі: громадська організація «КримСOС» (м.Київ), Громадська організація «Український народний контроль за Діджіталізацією» (м.Одеса) та Міжнародна благодійна організація «Екологія – Право – Людина» (м.Львів).

Тематика  запитів:

- тимчасове розміщення  внутрішньо переміщених осіб з Криму, Севастополя;,

- створення  заказника;

- надання електронних публічних послуг.

Усього за перше півріччя  2022 року до Чоповицької селищної ради надійшло 7 запитів на інформацію: 4 – від фізичних осіб, 2 – від громадських організацій і 1 – від міжнародної благодійної організації. Тематика запитуваної інформації була різна: земельні питання, питання освіти, екології та надання публічних послуг.

Усі запити опрацьовані  в установленому законодавством порядку.  Інформації на запит надано у 5-денний термін відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Керуючий справами виконавчого комітету

Чоповицької  селищної ради                                                   Валентина ШЕВЧЕНКО