ПЕРШИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ВЕЛОПРОБІГ

Дата: 23.05.2022 21:21

Щороку в Україні День Героїв відзначається 23 травня. У цю дату Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської агресії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї країни.

Саме сьогодні йде війна, гинуть наші хлопці, наше майбутнє і цвіт нації. Наша громада також зазнала втрат. Тому, вшановуючи Героїв, організували у Чоповицькій громаді патріотичний велопробіг «ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ».

У цей день схиляємо голови перед відданістю нових Героїв України: Героїв Небесної Сотні, бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії, збройних сил та поліції, учасників територіальної та самооборони.

Слава Україні! Слава Героям!