Відбулося засідання топонімічної комісії

Дата: 22.04.2022 12:05
Кількість переглядів: 2036

Фото без опису21 квітня 2022 року відбулося засідання топонімічної комісії Чоповицької селищної ради, на якому  розглянуто 3 питання:

1) Про перейменування  вулиці Суворова с. Барвінки.

2) Про розгляд звернення Лісовського Богдана щодо присвоєння одній із вулиць с.Головки імені Валерія Лісовського.

3) Про перейменування вулиці Кантемирівська смт Чоповичі.

У роботі  топонімічної комісії взяли участь  Ширченко Марія, староста Барвінківського старостинського округу, та Назаренко Надія, староста Головківського старостинського округу. Розглянуто пропозиції  мешканців  сіл та старшокласників Чоповицького ліцею.

За результатами  розгляду питань прийняті такі рішення:

1) Перейменувати у с.Барвінки Коростенського району Житомирської області  вулицю Суворова на вулицю Польову.

2) Відмовити Б.Лісовському у присвоєнні  одній із вулиць с.Головки імені Валерія Лісовського на підставі результатів опитування мешканців Головок  (більше 60% висловилися проти) та у зв’язку  з тим, що ініціатором не було надано документів, передбачених статтею 6 Закону України «Про присвоєння  юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних  та  святкових дат, назв і дат історичних подій».

3) Перейменувати у смт Чоповичі Коростенського району Житомирської області вулицю Кантемирівську на вулицю Героїв України.

Рішення топонімічної комісії буде винесено на розгляд та  затвердження  сесії Чоповицької селищної ради.