Рішення -2022-

Дата: 27.01.2022 15:16

Рішення 2022 рік

від 27 січня

Про схвалення звіту про виконання бюджету Чоповицької селищної територіальної громади за 2021 рік.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 2021 рік.

Про затвердження графіка особистого прийому громадян старостою старостинського округу Чоповицької територіальної громади.

Про  участь _______у вихованні дитини та порядок побачення з нею.

від 28 квітня

Про хід виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Чоповицької селищної ради  на 2020-2022 роки.

Про скасування рішення виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради від 20 серпня 2020  р. № 40 «Про присвоєння фактичної та юридичної адреси об’єктам нерухомого майна».

Про внесення змін до складу Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Чоповицької селищної ради.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на ІІ квартал 2022 року.

від 26 травня

Про надання соціальних послуг особам та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Про звіт про роботу КЗ «Чоповицька публічна бібліотека» Чоповицької селищної ради.

-  Про звіт про роботу  головного лікаря КНП «ЧСЦПМСД» Чоповицької селищної ради Райця В.В.

Про хід виконання Програми захисту дітей, розвитку та підтримки сімейних форм виховання на 2021-2023 роки.

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав ____ .

від 22 червня

Про Звіт про роботу  директора КЗ «Йосипівська гімназія» Чоповицької селищної ради Петровського А.П.

Про схвалення проекту Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на території  Чоповицької селищної територіальної громади на 2022-2023 роки .

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на ІІІ квартал 2022 року.

від 27 липня

Про виконання плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за І півріччя 2022 року.

Про заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітні.

Про взяття на квартирний облік Гераймович Вікторію  Петрівну з  сім’єю.

від 25 серпня

Про готовність ЗЗСО до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Про надання статусу дитини-сироти неповнолітньому ________та малолітній ______ .

від 29 вересня

Про стан готовності бюджетних установ до опалювального сезону.

Про заходи до Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва.

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради на ІV квартал  2022 року.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про затвердження висновку про можливість виконання обов’язків опікуна.

Про затвердження Концепції модернізації Центру надання адміністративних послуг Чоповицької селищної ради.

Про зміну статусу квартири на індивідуальний житловий будинок.

Про надання дозволу на перепоховання.

Про затвердження інформаційної і технологічної карток адміністративних послуг.

від 27 жовтня

Про  стан надання адміністративних послуг жителям Чоповицької територіальної громади.

Про хід виконання Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Чоповицької територіальної громади на 2022-2025 роки.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про схвалення проєкту Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Чоповицької територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про схвалення проєкту Програми соціального захисту окремих категорій населення Чоповицької територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо майнових прав малолітньої дитини.

від 17 листопада

Про схвалення проєкту Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Чоповицької територіальної громади на 2022-2025 роки.

Про схвалення проєкту Програми  розвитку та фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги у Чоповицькій територіальній громаді на 2023-2025 роки.

Про схвалення проєкту Програми благоустрою населених пунктів Чоповицької територіальної громади на 2023-2025 роки.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про схвалення проекту Програми  Чоповицької  територіальної громади на підтримку розвитку КУ «Трудовий архів Малинської міської територіальної громади»  Малинської міської ради  на 2023 рік.

від 22 грудня

Про виконання плану роботи виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за 2022 рік.

Про затвердження Перспективного плану роботи виконавчого комітету  Чоповицької селищної ради на 2023 рік та Плану роботи виконавчого комітету Чоповицької  селищної ради на І квартал 2023 року.

Про безоплатні суспільно корисні роботи  у 2023 році.

Про оплачувані суспільно корисні роботи  у 2023 році.

Про затвердження графіка особистого прийому громадян на 2023 рік.

Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від  17 листопада 2022 р. № 40 «Про стан  надання  адміністративних послуг  жителям  Чоповицької територіальної громади».

Про внесення змін до складу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Чоповицької селищної ради.

Про затвердження нового складу аміністративної комісії при виконавчому комітеті Чоповицької селищної ради восьмого скликання.

Про схвалення проекту  рішення селищної ради  «Про бюджет Чоповицької  селищної територіальної  громади на 2023 рік»(0652100000) код бюджет (додатки).

-  Про відмову у присвоєнні адреси об’єкту нерухомого майна.