Сучасний бібліотечний простір відкрито!

Дата: 09.02.2022 21:03

Довгоочікувана приємна подія відбулася сьогодні у Чоповицькій громаді — відкрився сучасний бібліотечний простір.

Комунальний заклад " Чоповицька публічна бібліотека" переїхав у нове, комфортне, затишне, укомплектоване меблями приміщення за адресою: вул. Соборна, 39 смт Чоповичі. Рік тому сталося лихо: згоріла будівля Чоповицької бібліотеки; вогонь знищив матеріальні цінності та чималу частину книжкових фондів.

У листопаді 2021 року розпочато роботи по ремонту трьох приміщень для розміщення Чоповицької публічної бібліотеки і спільними зусиллями досягнуто мети. Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко висловлює подяку меценатам,які долучилися до цієї благородної справи: ТОВ " ФНК " Ельфа", ТОВ " МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР " СТОЛІТТЯ", ФОП Філоненко Оксані, ФОП Іваненко Наталії.

Михайло Філоненко хоче бачити бібліотеку не просто читальним залом і сховищем книжок, а середовищем для спілкування, проведення різноманітних заходів, майстер-класів, де паралельно з культурними традиціями будуть розвиватися вміння, необхідні в реаліях сучасного світу. Бібліотека відроджується. Державний інститут книги передав Чоповицькій публічній бібліотеці 680 екземплярів сучасної художньої літератури. Наш земляк, професор Василь Федорович Баранівський поповнив фонди своєю монографією " Князь Чоп Древлянський — засновник Чопович"( історія та міфи). У читальній залі встановлено 5 комп'ютерів, якими зможуть користуватися як бібліотекарі, так і відвідувачі.

Нові меблі, сучасний інтер'єр створюють атмосферу, сприятливу для поринання у світ літератури, налаштування на нотки творчості. У найближчій перспективі тут плануються проводитися курси комп'ютерної грамотності, тренінги, майстер- класи, створюватися клуби за інтересами і молодіжний хаб.

Нова бібліотека — нові підходи до роботи!