Здорова Україна: на Житомирщині заплановано будівництво 200 сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків

Дата: 04.02.2022 12:41

В рамках загальнонаціональних програм «Велике будівництво» та «Здорова Україна», які ініціював Президент України Володимир Зеленський, на Житомирщині заплановано будівництво 200 сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків розміром 140 м², 10 м х 14 м для занять фізичною культурою та спортом.

Проєкт «Активні парки – локації здорової України» передбачає створення в українських містах локацій «активний парк» і «спортивний майданчик». Реалізація проєктів передбачається на умовах співфінансування державного, обласного та місцевого бюджетів.

Наразі на території Житомирської області триває опрацювання пропозицій щодо переліку спортивних майданчиків для включення до програми «Здорова країна» на 2022 рік від міських, селищних та сільських рад.

Зокрема у Житомирі планується будівництво 30 таких спортивних майданчиків.

Довідково. «Активні парки» — це один із проєктів, який входить до загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Головна мета – зробити спорт доступним для всіх – як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів кожної області. В Україні у рамках реалізації програми «Здорова Україна» побудують ще 9 тисяч спортивних майданчиків.