«Безбар’єрна грамотність»: у новій серії освітнього серіалу дізнавайтеся про суспільство можливостей. ВІДЕО

Дата: 31.01.2022 15:03

На національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» доступний новий серіал під назвою «Безбар’єрна грамотність».

Нагадаємо, що онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» запустило Міністерство цифрової трансформації України, щоб забезпечити українців вільним доступом до вдосконалення своїх навичок.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати різні навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

2 серія освітнього серіалу “Суспільство можливостей” розповідає про те, що бізнес та безбар’єрний простір – це вигідно.

Якщо компанії доступні для якомога ширшої аудиторії, вільні від упередженого ставлення до них, звертаються більше до споживачів, то значить, що інвестиції в організацію безбар’єрного простору гарно окуповуються та дають прибуток.

Чому безбар’єрний простір є вигідним для тебе? Дивіться 2 серію освітнього серіалу “Безбар’єрна грамотність” та пройдіть тест у кінці відео, щоб отримати сертифікат.

Посилання на серіал:

Першу серію освітнього серіалу “Стосується усіх!” можна переглянути ТУТ.