До уваги жителів Чоповицької громади!

Дата: 28.01.2022 15:27

До уваги жителів Чоповицької громади!

З 1 лютого 2022 року відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Чоповицької селищної ради розпочинається прийом заяв для призначення житлових субсидій та пільг.

Постановою КМУ від 28.10.2020 р. № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» було внесено зміни до ряду постанов, відповідно до яких заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчого органу виключно з формуванням електронної справи. Тобто всі дані про осіб, які входять до складу домогосподарства, необхідно ввести в інтегровану інформаційну систему «Соціальна громада», в якій буде автоматично сформовано заяву про призначення субсидії та декларацію.

Враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, з метою запобігання поширення  захворюваності на COVID-19 серед жителів громади  Чоповицькою селищною радою запроваджується попередній запис на прийом до спеціалістів відділу за телефонами 0933450585 або (04133) 7-31-31.

Перелік документів (оригінали), які необхідні для формування заяви та декларації:

- паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва про народження дітей  всіх членів домогосподарства ( якщо ІD картка, то з додатком № 13);

-  особовий рахунок на світло;

- відомості про транспортні засоби;

- номер мобільного телефону.

Також для правильного подання декларації необхідні:

-    дані (паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтва про народження дітей) про членів сім’ї осіб із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання);

- відомості про транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку і з року випуску яких минуло менше ніж 15 років (крім мопеда, причепа), що перебувають у власності осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їх місця проживання.

Пільговики додатково надають документ, що дає право на пільгу.

Без попереднього запису прийом громадян не буде здійснюватися!!!

Дякуємо за розуміння!

Бережіть себе та своїх близьких, користуйтесь засобами індивідуального захисту!!!