У Малинській міській філії центру зайнятості відбулось перше у цьому році засідання Комісії з питань сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей

Дата: 24.01.2022 11:24

У Малинській  міській філії центру зайнятості  відбулось перше у цьому році засідання Комісії з питань сприяння економічної  самостійності  малозабезпечених сімей.

З метою напрацювання механізму призначення фінансової допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сімї в розмірі 15 мінімальних заробітних плат (на 01 січня 2022 року – 97500 грн.) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 397, в Малинській міській філії з дотриманням карантинних вимог відбулося перше засідання комісії. Учасниками заходу стали уповноважені особи Малинської міської та Чоповицької територіальних громад, управління соціального захисту населелення виконкому Малинської міськради, управління соціальної політики Коростенської РДА, Малинської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області. Учасники затвердили Положення про Комісію та обговорили алгоритм дій щодо організації роботи з надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сімї.