Відбулося засідання топонімічної комісії Чоповицької селищної ради

Дата: 14.01.2022 15:56

14 січня відбулося засідання топонімічної комісії Чоповицької селищної ради під головуванням Михайла ФІЛОНЕНКА. На засіданні розглядалися звернення  голови організації  «Декомунізація. Україна» ПОЗДНЯКОВА Вадима з приводу перейменування вулиці Суворова у с. Барвінки та голови Малинської районної організації ВУТ «Просвіта» імені Т. Шевченка  Богдана ЛІСОВСЬКОГО про перейменування однієї з вулиць в с. Головки на честь колишнього директора  загальноосвітньої школи, поета-пісняра, Почесного громадянина Малинського району Валерія ЛІСОВСЬКОГО.

Відповідно до «Положення про порядок найменування або перейменування вулиць»,топонімічна комісія доручила старостам Барвінківського та Головківського  старостинських округів провести опитування, громадські слухання  серед жителів населених пунктів громади з даних питань.

Наступне засідання комісії відбудеться в порядку встановленого законодавством терміну, на якому повторно розглянуться вищезазначені питання з урахуванням пропозицій та зауважень від жителів громади.