Безбар’єрність: проєкт «Забути про вік» демонструє помилковість ейджизму

Дата: 05.01.2022 12:12

Кожен другий українець у віці 50+ принаймні один раз зіштовхувався з дискримінацією за віком. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке на замовлення «1+1 media» провела агенція «Info Sapiens».

У кожного третього – відсутня віра у себе та плани щодо самореалізації. Через це у людей старше 50 років виникає те, що вітчизняні та міжнародні експерти називають «самодискримінацією».

Будь-яка дискримінація є бар’єром, який призводить до нерівності. А упередження щодо людей третього віку шкодить і їм, і роботодавцям, які відмовляють їм у працевлаштуванні.

Сайт пошуку роботи «Work.ua» написав про досвід «1+1 media», який розвінчує стереотипи щодо людей старшого віку та демонструє помилковість ейджизму.

У межах проєкту #забутипровік холдинг започаткував програму «Елегантне стажування», запросивши долучитися до неї кандидатів віком 50+.

Що з цього вийшло, читайте за посиланням: https://www.work.ua/articles/work-in-team/2794/?setlp=ua