До уваги жителів громади, які надають соціальні послуги!

Дата: 29.12.2021 10:02

До уваги жителів громади, які надають соціальні послуги!

Управління соціальної політики Коростенської райдержадміністрації інформує, що компенсації за надання соціальних послуг з догляду, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» проводяться до втрати особою такого права або до 31.12.2022 року.

Виплата компенсації, призначеної непрацюючій працездатній особі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 року №832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян» здійснюється до моменту втрати зазначеною особою такого права або до 31.12.2022 року.

В зв’язку з вищезазначеним, просимо звернути увагу, що Урядом прийнято постанову від 23.09.2020 року №859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», згідно з вимогами якої є можливість оформлення компенсації за догляд особам, які втратили право на отримання вищезазначених компенсацій.

Для оформлення допомоги необхідно звертатись до уповноваженої особи сільської (міської, селищної) ради, на території якої проживає заявник.