Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт ділянок автодороги місцевого значення С061031

Дата: 22.12.2021 16:55

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, у рамках програми Президента України «Велике будівництво» здійснюється капітальний ремонт автодороги місцевого значення С061031 ((М-06) – Кременець – Біла Церква) – Софіївка – Панасівка- Филинці – (Шепетівка-Бердичів) км 5+200 – км 8+800.

Станом на 21 грудня проведено підготовчі роботи, влаштовано вирівнюючий шар основи із щебенево-піщаної суміші С-7 та вже укладено асфальтобетонне покриття протяжністю 3 600 метрів.

Ремонтні роботи продовжуватимуться й надалі згідно з укладеним договором будівельного підряду, затверджених календарних графіків та у відповідності до проєкно-кошторисної документації.

Зокрема для забезпечення необхідного рівня безпеки дорожнього руху та доведення ділянки до нормативних параметрів дороги проєкт передбачає:

зрізування середнього  чагарника та дрібнолісся у ґрунтах природного зялягання;

улаштування дорожнього коритного профілю;

розчистка вхідного та вихідного русла безнапірної труби;

розчистка тіла безнапірної труби;

влаштування основи тротуарів піщано-щебеневої суміші С-5;

влаштування вирівнюючого шару основи із щебенево-піщаної суміші С-7;

влаштування однобічного металевого бар’єрного огородження;

влаштування асфальтобетонного покриття протяжністю  3 600 м;

встановлення нових технічних засобів організації дорожнього руху (знаків, сигнальних стовпчиків, розмітки) та інші передбачені проєктом види робіт.

Нагадаємо, що на автомобільних дорогах Житомирської області встановлено 27 амортизаційних пристроїв.