#Запалення_ялинки

Дата: 20.12.2021 10:58

Саме сьогодні, 19 грудня Святий Миколай, довго мандруючи, приходить у кожну домівку, даруючи подарунки і гарний настрій.

Засвітилася казковими вогнями ялинка, яку запалив Святий Миколай у Чоповицькій громаді. Незважаючи на погодні умови, на центральній площі зібралися чимало жителів та гостей, яких вітав Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко, дарували свої художні номери працівники культури, Святий Миколай не лише запалював вогні на ялинці,а й виконував пісню для усіх присутніх. Оригінальним подарунком було розважальне шоу від циркової студії " Калейдоскоп"( м.Житомир).

То ж ми вітаємо усіх з цим святом і з прийдешніми новорічними святами, нехай ваші домівки завжди зігріває родинне тепло, міцного здоров'я усім, гарного настрою та веселих новорічних свят.