Міжнародний Проєкт PROSTO вже в Чоповичах!

Дата: 15.12.2021 12:11

14 грудня 2021 року у рамках експертної  підтримки створення  та модернізації Центру надання адміністративних послуг та з метою  організації співпраці  з Проєктом  PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» Чоповицьку громаду  відвідали експерти Проєкту. Під час робочого візиту оглянуто приміщення  майбутнього ЦНАПу, опрацьовано прийняті рішення, проведено зустріч з Чоповицьким селищним головою та нараду за участю  працівників селищної ради,  старост, депутатів.

Михайло Філоненко окреслив  основні напрямки стратегії  надання  якісних адміністративних послуг населенню громади та конкретні  кроки щодо розвитку ЦНАПу.

Експертна група на чолі з Євгеном Іщуком презентували  Шведсько-український  Проєкт PROSTO та основні напрямки  діяльності щодо експертної підтримки   Центру.

Цей установчий візит – тільки старт співпраці Чоповицької громади з міжнародною інституцією. У найближчій перспективі – підписання Меморандуму про співпрацю. Тож нехай вона буде конструктивною, ефективною і успішною!