У закладах охорони здоров’я Житомирської області пацієнтами з COVID-19 заповнено близько 27% ліжок, – ОДА

Дата: 13.12.2021 14:19

Станом на 13 грудня на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 137 871 особи, з яких у 190 – за минулу добу.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, протягом минулого тижня (з 06 грудня по 12 грудня) в області тримається високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію – 1 943 нові підтверджені випадки.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, станом на 12 грудня становить 27,19 %.

Кількість ліжок із кисневим забезпеченням у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, станом на 12 грудня становить 95,6 %.

Так, за інформацією КНП “Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики” Житомирської обласної ради станом на 12 грудня заповненість ліжок у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, становить:

всього ліжок – 3142;

забезпечено ліжок киснем — 3004;

зайнято ліжок хворими на COVID-19 – 803;

зайнято ліжок пацієнтами з підозрою на COVID-19 – 51.

Як інформує Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на 12 грудня на стаціонарі у медичних закладах Житомирської області перебуває 854 особи, із них на кисневій підтримці – 565 та під апаратами ШВЛ – 42.

Керівництво облдержадміністрації наголошує, що задля покращення епідеміологічної ситуації у Житомирській області потрібно неухильно дотримуватися вимог карантину, а також профілактичних  заходів, найефективнішим із яких є вакцинація від COVID-19.

Нагадаємо, що станом на 12 грудняу Житомирській області вакциновано проти коронавірусу вже 813 256 осіб.