«16 днів проти насильства»: Національна сервісна служба України долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії. ВІДЕО

Дата: 02.12.2021 09:07

Починаючи з 2001 року, у період із 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

У рамках проведення тематичних заходів із метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Національною соціальною сервісною службою України створено відеоролик  «Ми — проти насильства».

Відеоролик можна переглянути нижче.

Нагадаємо, що 25 листопада заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський провів пресконференцію з нагоди відкриття обласного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Довідково. У період з 25 листопада по 10 грудня щорічно тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій із більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, про заходи безпеки та боротьби з таким негативним явищем, як домашнє насильство.

Головною метою акції є:

привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;

формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.