Соціальні послуги – це допомога, піклування і турбота, яких потребує чимало людей, — Віктор Градівський

Дата: 02.12.2021 08:41

Сьогодні, 01 грудня, у приміщенні Прозорого офісу відбулася нарада з територіальними громадами з питань організації надання соціальної послуги денного догляду та створення соціальних центрів матері та дитини.

Участь у нараді взяли заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олена Грищук, Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській облдержадміністрації Неля Ковалюк, директор Департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір та директор КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської ради» Віктор Козир.

«Сьогодні ми проводимо зустріч з 15 територіальними громадами для обговорення та знайдення шляхів вирішення щодо надання соціальної послуги денного догляду, а також створення соціального центру матері та дитини»,  — сказав Віктор Градівський.

Учасники наради розглянули ряд важливих питань, зокрема:

організація надання послуги денного догляду на базі       КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю;

безбар’єрність та комунікація;

висвітлення досвіду роботи  КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської ради»;

створення соціального центру матері та дитини в Брусилівській територіальній громаді;

презентація створення соціального центру матері та дитини.

«Наша мета, щоб кожна людина мала безперешкодний доступ до якісних соціальних послуг за місцем проживання, щоб у кожному куточку області послуги були гарантованого обсягу та якості», — доповнив Віктор Градівський.

Довідково. Для надання соціальних послуг в області функціонує 12 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 26 центрів соціального обслуговування та 26 структурні підрозділи об’єднаних територіальних громад.

34,2 тис. осіб отримали соціальні послуги у територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг), 3,3 тис. осіб отримали послуги в центрах надання соціальних послуг та 4,2 тис. осіб отримали соціальні послуги в структурних підрозділах об’єднаних територіальних громад області.

На даний час в області проживає 6,1 тис. дітей з інвалідністю.