Прем’єр-міністр: Наступного року програма енергоефективності стане частиною «Великого будівництва»

Дата: 24.11.2021 15:40

Уряд під час засідання 24 листопада підтримав постанову, яка дасть можливість залучити 25,5 млн євро від Кредитної установи для відбудови (КfW) на реалізацію проекту «Енергоефективність у громадах». За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ці кошти будуть спрямовані на впровадження заходів з енергоефективності у Запоріжжі та Житомирі.

«Наступного року програма енергоефективності стане частиною президентської програми «Велике будівництво». Маємо кілька проектів з міжнародними партнерами, які дозволять акумулювати достатньо коштів на реалізацію цієї ініціативи», — зазначив очільник Уряду.

Як повідомив Прем’єр-міністр, в межах спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» розпочав свою роботу Координаційний комітет. Реалізація проекту дозволить термомодернізувати близько 1000 громадських будівель: дитячі садки, школи, заклади охорони здоров’я, а також об’єкти соціального, адміністративного та культурного призначення.