ПРЕЗЕНТАЦІЯ МАСШТАБНОГО ПРОЕКТУ

Дата: 17.11.2021 16:28

17 листопада 2021 р. Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко провів робочу зустріч за участю Артема  Сачука,  старшого  проектного менеджера Офісу реформ Кабінету Міністрів України,  Дениса Ялового, керівника ТОВ «ЮСФ» та Ігоря  Дземішкевича, кандидата економічних наук, експерта  регіонального розвитку. Високі гості презентували  концепцію Індустріального парку «ЮСФ».

Ініціатором Індустріального парку «ЮСФ» є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮСФ»; кінцевий бенефіціарний власник – Яловий Денис Сергійович. Парк буде розташовано на двох земельних ділянках  загальною площею  12 га  у селі Липляни. Метою створення ІП «ЮСФ»  є формування  механізмів  ефективного  задоволення попиту  інвесторів на майданчики, підготовлені  для розміщення об’єктів промисловості, логістики та супутнього сервісу;  покращення інвестиційного клімату в Чоповицькій громаді;  створення нових робочих місць та забезпечення  зайнятості працездатного  населення; підвищення якості життя людей.

Територія ІП «ЮСФ» передбачає  створення  промислових майданчиків, на яких буде розміщено основні виробництва: підприємства харчової і легкої промисловості з новітніми технологіями; переробка  та зберігання продукції  сільського господарства.

Відповідно до Концепції  розпочато тільки  перший етап проекту – реєстраційний. Наступний  етап – облаштування   Індустріального  парку планується втілити  протягом  2022-2024 років.  Етап наповнення ІП – протягом наступних  10 років.

Михайло Філоненко, Чоповицький селищний голова, вважає, що Індустріальний парк «ЮСФ» - це масштабний проект, реалізація якого  дасть поштовх  соціально-економічному розвитку  територіальної громади. Досвід європейських країн свідчить, що саме індустріальні парки є одним із дієвих механізмів і магнітів  залучення інвестицій, індикатором  спроможності територіальної громади.