Майже 25 тисяч доз вакцини MODERNA вже роз’їхалася по районам Житомирщини

Дата: 16.11.2021 12:55

В Україні триває вакцинація проти COVID-19, зокрема станом на 16 листопада у Житомирській області щеплено вже 656 024 особи7 276 з яких за минулу добу 15 листопада.

Днями Житомирська область отримала 99 тисяч доз вакцини Moderna, розрахованих для введення першої та другої доз. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Перша партія у кількості 24 800 доз вже розподілена та відправлена по районам Житомирщини в пункти щеплення, центри масової вакцинації та мобільним групам.

Нагадаємо, що на початку листопада Україна отримала по COVAX майже 3 млн доз вакцини Moderna.

Кожен охочий може вакцинуватися в пунктах щеплення та центрах масової вакцинації, актуальний перелік та контакти яких є на офіційному сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Для організованих колективів 50 і більше людей діє запис за номером контакт-центру 0 800 60 20 19, після чого до колективу приїде мобільна бригада.

Довідково. Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією Moderna. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax. Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94.1%.

Термін зберігання вакцини — 7 місяців за температури від -25 °C до -15 °C. Після вилучення з холодильника невідкриті флакони можна зберігати за температури від 8 °C до 25 °C до 24 годин.