Віталій Бунечко: Більше 90 % пацієнтів із важким перебігом захворювання на COVID-19 – невакциновані. ВІДЕО

Дата: 15.11.2021 14:09

Сьогодні, 15 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації епідемічної ситуації в області повідомив про те, що завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у медичних закладах області станом на минулу добу становить 57,13 %.

У стаціонарах сьогодні лікуються 1632 хворих із підтвердженим діагнозом коронавірус, з яких кисневу підтримку отримують 1254, під апаратами ШВЛ – 52 хворих.

Також голова облдержадміністрації зазначив, що кількість інфікувань за останні два тижні зменшилася з 5780 до 5003 людей на тиждень, однак залишається загрозливим інший показник – кількість смертей. За останні два тижні кількість летальних випадків від COVID-19 становить 349.

Віталій Бунечко в черговий раз наголосив на важливості вакцинації проти коронавірусної хвороби.

«Зараз у лікарнях знаходиться лише 9,1 % хворих, які отримали щеплення. Решта 90,9 % пацієнтів із важким перебігом хвороби – невакциновані. Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами», — сказав голова Житомирської ОДА.

Нагадаємо, що станом на 15 листопада від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 648 748 осіб, з яких 2 715 – за минулу добу 14 листопада.