Вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО

Дата: 10.11.2021 08:42

Перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко сьогодні, 09 листопада, під час онлайн-брифінгу розповіла про епідемічну ситуацію в області.

Так, минулої доби на Житомирщині зафіксовано 240 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та 36 жителів області померли.

«Медична система області продовжує боротьбу з коронавірусом. Щоденно до стаціонару потрапляє від 150 до 220 людей з коронавірусною інфекцією або підозрою на неї. В області хворих на COVID-19 приймають 24 лікарні. Більшість медзакладів заповнені на 70 %», — сказала Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також додала, що вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, що вже застосовуються.

Від початку кампанії станом на сьогодні в області проведено 607884 щеплення від COVID-19 (першою дозою 363073, другою дозою 244811). За минулий тиждень проведень понад 48 тисяч щеплень. Вчора в області проведено 6764 щеплень від COVID-19, зокрема першою дозою 4160, другою дозою 2604. Відсоток вакцинованих працівників освіти складає – 82,5 %, медицини – 90 % та державних службовців –  96,6 %.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.