Перший крок до реалізації проекту

Дата: 09.11.2021 15:44

Постановою Кабінету Міністрів України від 28  жовтня 2021 р. № 1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення  заходів щодо соціально-економічного  розвитку окремих територій» затверджено розподіл у 2021 році  субвенції з державного бюджет  місцевим бюджетам. Серед об’єктів, що фінансуються  у 2021 році за рахунок  державної субвенції, є і Чоповицький будинок культури. Відповідно до постанови КМУ  бюджету  Чоповицької територіальної громади виділено  1 млн. 100 тис.грн на реалізацію проекту «Реконструкція-термомодернізація будівлі Чоповицького будинку культури за адресою: вул. Кантемирівська, 13, смт Чоповичі Малинського району Житомирської області», Коригування.

Загальна вартість проекту становить більше 15 млн.грн. Його реалізація перебуває під патронатом Народного депутата України  Тетяни Грищенко.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко переконаний, що через два роки у громаді буде  красивий сучасний  центр культури і дозвілля, який стане справжньою територією спілкування  і творчості, магнітом для юних талантів.