ВШАНОВУЄМО ВОЇНІВ

Дата: 13.10.2021 14:13

Сьогодні, напередодні Дня захисників і захисниць України у Чоповицькій територіальній громаді вшанували  пам'ять воїнів, які захищали незалежність держави на Сході  та віддали своє життя за Україну.

Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко, представники Чоповицької селищної ради та старости сіл поклали квіти на могили Василя Бондаря та Олександра  Яхновського. Також вшанували  пам’ять померлих учасників АТО/ООС.

Пам’ятаємо померлих, вшановуємо живих.  Відповідно до розпорядження Чоповицького селищного голови від 01.10.2021 № 152 всім учасникам бойових дій (учасникам АТО/ООС)  громади  надана матеріальна допомога  у сумі 1000 грн кожному.

Ми вдячні  і мертвим, і живим захисникам та  захисницям України за мужність, патріотизм, героїзм і  подаровану надію на краще майбутнє.

Слава Україні!

Героям слава!