Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт автодороги Н-03

Дата: 11.10.2021 16:55

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проводяться роботи з капітального ремонту 13-ти кілометрів автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці від села Красносілка до села Кутище (км 62+200 – 68+700, км 69+099 – 75+599).

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, наразі підрядник працює над влаштуванням останнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Конструктив дорожнього одягу складається з:

піску природнього;

щебенево-піщаної суміші;

ЩПС, укріпленої цементом;

двох шарів асфальтобетонної суміші;

верхнього шару – щебенево-мастикового асфальтобетону.

Усі шари укріплені бітумною емульсією.

Як зазначають у САД, якісною дорогою буде з’єднано Житомирську та Хмельницьку області. На Житомирщині реконструкція та капітальний ремонт тривають на семи ділянках загальною протяжністю більше 40 кілометрів.

Нагадаємо, що на Коростенщині триває активна фаза ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Довідково. Дорога Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність 350 км, проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей. Цього року ремонтні роботи автошляху проводяться у трьох областях.