Оголошення про проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Чоповицької територіальної громади

Дата: 07.10.2021 12:51

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статті 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», рішення одинадцятої позачергової сесії Чоповицької селищної ради восьмого скликання від 08 вересня 2021 року № 197 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Чоповицької селищної територіальної громади»,  розпорядження Чоповицького селищного голови від 07 жовтня 2021 року № 155 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости у старостинських округах Чоповицької територіальної громади»

з 11 жовтня 2021 року по 25 жовтня 2021 року проходитиме  громадське обговорення кандидатури старости у формі вивчення громадської думки шляхом опитування громадян старостинських округів Чоповицької територіальної громади щодо наступних кандидатур:

1) Ширченко Марії Василівни на посаду старости Барвінківського старостинського округу;

2) Назаренко Надії Володимирівни на посаду старости Головківського старостинського округу;

3) Шоботенко Галини Адольфівни на посаду старости Йосипівського старостинського округу;

4) Лавренчук Тетяни Анатоліївни на посаду старости Скуратівського старостинського округу.

Участь у громадському обговоренні візьмуть жителі старостинських округів Чоповицької територіальної громади, які є громадянами України і мають право голосу на виборах за умови пред’явлення паспорта громадянина України.

Організатором проведення громадського обговорення є Чоповицька селищна рада, розташована за адресою: вул.Вайсера,1а, смт Чоповичі, 11620, тел.(04133)7-31-31, е-mail: chopovychi_sr@ukr.net, сайт: www.chopovycka-gromada.gov.ua

Додаткову інформацію про проведення громадських обговорень можна отримати за телефоном: (04133) 7-31-31 (Олена Мошківська).