Конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради

Дата: 01.10.2021 14:53

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ на заміщення вакантних посад директорів закладів  загальної середньої освіти Обухівської міської територіальної громади

Чоповицька селищна рада оголошує конкурс на посаду керівника Комунального закладу «Чоповицький ліцей» Чоповицької селищної ради (смт Чоповичі Коростенського району Житомирської області).

Найменування посади: директор КЗ «Чоповицький ліцей».

Умови оплати праці:

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, керівникові виплачуються:

• посадовий оклад у розмірі, передбаченому нормативно-правовими актами з оплати праці;
  • надбавка за вислугу років та інші надбавки, передбачені законодавством.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора КЗ «Чоповицький ліцей» Коростенського району Житомирської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту з додатком, що є його невідємною частиною, не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Зазначені вище документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до 01 листопада 2021 року у відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Конкурсний відбір буде проведений 05 листопада 2021 року у залі засідань Чоповицької селищної ради за адресою: вул. Вайсера, 1а, смт Чоповичі, Коростенський район, Житомирська область.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

• перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (І етап);
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувається через письмове вирішення ситуаційного завдання (ІІ етап);

(на виконання завдань І та ІІ етапів надається 80 хв)

• публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не має перевищувати 10 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування (ІІІ етап).

Перелік питань на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та зразок ситуаційного завдання розміщуються на офіційному веб-сайті Чоповицької селищної ради (за посиланнями: ситуаційне завданняперелік питань) та офіційному веб-сайті КЗ «Чоповицький ліцей».

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі ­– Ларікова Наталія Анатоліївна 097 249 19 60

(з Пн по Пт з 8:00 до 17:00)osvitach.otg@ukr.net