УСПІШНІ РАЗОМ

Дата: 30.09.2021 11:00

29 вересня 2021 року Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко взяв участь у Регіональному тижні Житомирської області,  який  відбувся у смт Брусилові.

Захід проходив під егідою  Всеукраїнської  асоціації  органів місцевого самоврядування «Асоціація  об’єднаних територіальних громад». У роботі Регіонального тижня взяли участь виконавчий директор  Асоціації ОТГ  Валентина Полтавець, експерт  Шведсько-Українського проекту Айдер Сейтосманов SKL International, представники Житомирської облдержадміністрації, експерти юридичних питань, голови  рад територіальних громад Житомирщини. У ході заходу відбулися  панель дискусії, обговорення пропозицій Асоціації  ОТГ до проекту  Державного бюджету на  2022 р., презентація досвіду Брусилівської територіальної громади щодо діяльності  інституту старост. Також працювала платформа «Законодавство для ОТГ» та платформа «Староста».

Процес децентралізації тільки набирає обертів. Органи місцевого самоврядування  у своїй діяльності щодня стикаються з викликами,  які потребують негайного вирішення і професійного підходу. Михайло Філоненко підсумував, що обмін досвідом по вирішенню проблем – дуже цінно у діяльності  органів місцевого самоврядування. На етапі становлення  важливо.