Громади Житомирської області активно розвиваються завдяки програмі Президента України «Велике будівництво», — Юрій Денисовець

Дата: 01.09.2021 18:23

У рамках робочої поїздки голова Житомирської РДА Юрій Денисовець оглянув роботу об’єктів інфраструктури Квітневої громади, побудовані в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Так, у с.Квітневе побудовано амбулаторію на 1-2 лікаря з житлом. Відповідно до проєкту побудовано одноповерхову будівлю загальною площею 320,0 м кв.

Житлова зона складається з житлових кімнат, кухні, їдальні, гардеробної, санвузлів та душових. У зоні для надання первинної медичної допомоги розміщуються кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт та реєстратура.

Крім того, для амбулаторії придбано спеціалізований автомобіль «Рено Дастер» та комплект телемедичного обладнання. Це дозволяє лікарю не лише оперативно діставатися на виклики, але й проводити консультації з профільними спеціалістами у разі потреби.

Амбулаторія обслуговує 4325 осіб населення Квітневої громади, до якої входить 5 сільських рад.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала близько 9 млн грн.

Під час робочої поїздки голова райдержадміністрації також оглянув ділянку автомобільної дороги Квітневе-Кошляки через Єрчики км 0+000 км 5+000, яка була збудована у минулому році у рамках президентської програми.

Нагадаємо, що 30 серпня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті одразу двох об’єктів «Великого будівництва» у Старосілецькій та Коростишівській громадах.