ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У ЧОПОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 25.08.2021 13:14

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У ЧОПОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

Не зважаючи на примхи погоди, 24 серпня 2021 року у Чоповицькій територіальній громаді відбулося святкування 30-ї річниці Незалежності України.

Рушникова хода, виставка майстрів народної творчості, різноманітні майстер-класи, фітнес-руханки, фотозони та цікава концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності, учнів освітніх закладів,які приїхали до центру громади з усіх сіл. Звичайно ж, порадували усіх присутніх своїм співом і запрошені артисти.

«Центр культури та дозвілля» Чоповицької селищної ради зібрав повний зал  вдячних глядачів, не вщухали щирі овації, не зникали посмішки з облич людей протягом усього концерту. Це ще раз доводить те, що наша сила в єдності та згуртованості.

Єднаймося, громадо, бо ми того варті! З Днем Незалежності, рідна Україно!