У Бердичеві змінилось місце розташування центру масової вакцинації

Дата: 18.08.2021 11:03

У місті Бердичеві центр масової вакцинації розпочав роботу на базі ДЮСШ ім. В.О. Лонського, вул. Європейська, 35: понеділок-п’ятниця – з 9:00 до 18:00 та у вихідні дні – з 9:00 до 15:00.

Також у Житомирській області діє ще 4 центри масової вакцинації проти COVID-19:

м.Житомир  ЗОШ 6, майдан Короленка, 7 Понеділок-п’ятниця

12:00-19.00

Субота 8:30 – 19:00

Неділя 9:00 – 15:00

м.Новоград-Волинський  Палац культури, вул. Лесі Українки, 9 понеділок-неділя

09.00-14.00

м.Овруч Будинок культури, вул. Тараса Шевченка, 46 Понеділок-п’ятниця

10.00-13.00

Субота-неділя

09:00-13:00

м.Коростень Коростенський міський палац культури імені Т.Г.Шевченка, вул. Грушевського, 3 понеділок-неділя

09.00-14.00

В Україні триває 5-й останній етап вакцинації населення проти COVID-19, під час якого всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в найближчому центрі масової вакцинації 7 днів на тиждень.

Всі охочі вакцинуватися можуть це зробити навіть без попереднього запису незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. При собі обов’язково треба мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в електронний облік.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплення також можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.

На сьогодні в області наявні такі вакцини Coronavac, Comirnaty / Pfizer, Astrazeneca та Moderna.

Довідково. Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Як працюють вакцини проти COVID-19, читайте ТУТ.