Реформа системи шкільного харчування

Дата: 16.08.2021 16:09

13 серпня у м. Буча відбувся перший регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування», в якому взяла участь начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Чоповицької ТГ Наталія Чісліна.

В ході проведення форуму спікерами виступили:  Олена Зеленська, Сергій Шкарлет, Віктор Ляшко, Віра Рогова, Василь Володін, Іван Лукеря, Ірина Новікова, Владислава Магалецька, Ольга Піщанська, Орест Степаняк, Адрій  Кузьменко, Євген Клопотенко, які розглянули питання стану реалізації реформи та чітко окреслили перспективи. На форумі розглядалися питання впровадження та контролю нових норм харчування та завдання, які стоять перед  державними органами, керівниками громад та директорами освітніх закладів для реалізації запланованого.

Також спікери акцентували на використанні проєктного підходу під час капітального ремонту та будівництва закладів освіти та надавали поради щодо проведення закупівель в сфері організації харчування.

Практична частина форуму вразила тим, що вона полягала у наочному приготуванні за 45 хвилин повноцінного раціону із семи страв, які пізніше учасники форуму (а їх більше 600 осіб) змогли скуштувати, щоб пересвідчитись, що якісне, швидке та економне харчування в закладах освіти можливе.